UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podoba się, czy nie - gratuluję dziewczynom i cieszę się, że są miejsca, w których można się pokazać. Lepiej, żeby dziewczyny chlały i pluły na chodnik pod blokiem? Krytykować łatwo, gdy się to robi anonimowo. Życzę Paniom dalszego pielęgnowania pasji, pozostałych do tego zachęcam. A jeśli coś wzbudza dyskusję, to znaczy że nie jest nudne. Czyli warto było :) pozdrawim