UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aby wystawiać portrety, muszą one być wyjątkowe. W tych nie ma nic szczególnego. Zwykłe, zarobkowe rysunki. Nie wiem czym się można więc zachwycać. Nie dziwie się, negatywnych komentarzy. Bo ta wystawa, przypomina zwykłe stoisko z obrazami z bazaru.
Elb...