UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znowu kasa miejska i nie tylko wyrzucona w błoto. Dawno już powinno się rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Znowu będą się bujać w dolnej części tabeli a pan trener będzie wszystkim mówił dlaczego znowu nie poszło. Browar też chętnie pozbyłby się tego wrzodu na du. ie i zszedł z kosztów, ale jego modły nie zostały wysłuchane.
Barkas