UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obserwatorze ERE. Na wstępie powiem tylko, że nie chce się z Tobą wykłócać o nic tylko wyrazić własną opinię. Jeżeli chodzi o Earl Grey to nie mam pojęcia czemu napisałeś, że grają swoją i tylko swoją muzykę? Jeżeli miałeś pod tym hasłem na myśli oryginalność to muszę się z Tobą nie zgodzić. Takich zespołów jest na pęczki np na każdych zlotach motocyklowych lub na podobnych tego typu imprezach. Nie mówię, że to jest jakaś beznadziejna muzyka, aczkolwiek na pewno nie jest ona oryginalna w żaden sposób. W każdym mieście na ziemi był taki trochę gunsowy rock'n'rollowy zespół, który już bardziej się nadaje na jakieś wiejskie zloty do piwka niż na większą scenę. Aczkolwiek uważam, że zasłużenie Earl Grey został wyróżniony drugim miejscem, lecz co do Red light District i Pure Vision to jest to dla mnie jakaś totalna porażka tego przeglądu i jednoczesnie jury. Powinni wpisać do CV, że na przeglądzie wybrali te 2 kapele to nigdzie nie dostaną roboty; D jedna kapela mi się tez podobała, ale oni nie dostali żadnego wyróżnienia. Mlodsze siurki jakieś. Ktoś wie o jakim zespole mówie? posłuchałbym ich na necie. mają stronke swoją?

Tapczan85