UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DEMISE, TRAUMA, ENTER CHAOS, IMMEMORIAL. .. owszem nagrali KILKA płyt i zostały wydane przez konkretne wydawnictwa cenione w swiecie metalu oraz profesjonale a Mistrust wydał kto? MS Records? a kto to jest? chyba sam to wydał Pajak i spółka. Nie oszukujmy się. MISTRUST miał - być może szansę coś osiąnać ale za dużo było słychać wpływów Metalliki, Megadeth itp. Co WŁAŚNIE zawieraja te tzw twoje "pochlebne" recenzje krążka - raczej dema tej grupy. Ale nie bede sciemnial, Fajnie sie tego słucha i doceniamy warsztat muzyczny ale. .nihil novi. nie przeszlo. Opadło. Wcale nikt nie płacze. Tylko znajomki bandu. I dobrze. Swiata nie zawojowali. co slychac.