UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z przedmówcą. Niestety nie mogłem być na tej imprezie ale posłuchałem Earl Grey na myspace i obejrzałem zapowiedź. Klasa jak dla mnie. Mimo młodego wieku gitarzysta ma fajny feeling i ogólnie styl. Basista - wokalista, miałem okazję poznać go osobiście i sprawia wrażenie bardzo skromnego Gościa. Jednak wydaje mi się, że jeszcze nieźle namiesza w Elblągu ( a mam nadzieję, że i poza nim) jako doceniany wokalista. Oprócz tego to chyba jedyny zespół pozbawiony manier ale pełen spontanu. To jest rock and roll w pełnej krasie. Nie poddawajcie się chłopaki! Szkoda talentu.
Gram na wieśle