UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby takie imprezy odbywały się kilka lat temu to oprócz Traumy Wasze uszy pewnie połechtali by kolesie z Mistrust. Zresztą sami zobaczcie co znaczyło kiedyś elbląska klasa. http://www.youtube.com/watch?v=VbzMhJalbRQ

Król