UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Red Light District - wiedziałem że wszyscy będą się ślinić, zapodali kaszankę bez składu i ładu, miało się wrażenie że każdy gra co innego. I wyszło tak że wygrał zespół co stworzył kawałki w kilka tygodni - pewni dni, a kopa dostali młodzi z bardziej że tak powiem dopracowanym repertuarem. Festiwal był bardzo fajny - no i te piwo - ciepłe:P
lukaz