UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

super tekst, zna sie pan na takiej muzie. szkoda ze mamy tak malo tego rodzaju imprez w elblagu. moze cos sie zmieni?widac ze ci grajacy mlodzi ludzie najlepie czuja sie na scenie. to ich wielka pasja, oby tak dalej.