UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie, skoro była zablokowana droga w kierunku Gdańska to dlaczego policja nie zorganizowała objazdu przez ul. Łęczycka i nie kierowała na most Unii. Część samochodów pojechałoby Grunwaldzką, część Łęczycką, nie byłoby takiego paraliżu miasta. Policja kierowała ruchem, gdzie? Zapewne tylko na wjezdzie do miasta, dalej radzcie sobie sami. Zawsze objazdy zorganizowane przez policję to jeden radiowóz na wjeżdzie i drugi na wyjeżdzie a powinny być na wszystkich skrzyżowaniach i służyć pomocą w rozładowywaniu korka.