UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawy napis na cysternie "Zawsze po drodze"; ) No tym razem to chyba nie było po drodze a po poboczu; ). Jadąc z Pasłęka trzeba pojechać przez Przezmark wtedy unikniemy korka przy zjeździe na obwodnicę, Grunwaldzka strasznie zakorkowania, polecam jazdę przez Łęczycką; )

grezur