UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zszokowany bys byl jak bys zobaczyl ze wcale nie trzeba wielkiej predkosci zeby auto tak rozwalic, ale wam to sie w glowach nie miesci niestety. Nikt nie wie co sie stalo a wszyscy wypisuja takie glupoty. Az mi zal was i przykro mi z waszego braku inteligencji. .

kierowca