UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Imprezy i to ciekawe odbywają się ale poza Elblągiem, dlaczego takie imprezy jak Lato z radiem, imprezy muzyczne Polsatu, czy Przeboje TVP 1,2 omijają nas a grane były w tym pseudo województwie w mieścinkach o małej liczbie ludności. Jak długo władze miasta pozwalać będą na taki stan rzeczy jeśli nie mogą nic zrobić w tej sprawie to pora pożegnać posadki i dać szansę młodym chcącym zmian w Elblągu może wreszcie kultura muzyczna zawita do nas.

meloman