UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
hahaha anonimie ta "przypadkowa sympatyczna załoga" to wspaniali żeglarze, przykład dla innych młodych żeglarzy, rzeka wiedzy i doświadczenia żeglarskiego, którego życzę wszystkim a szczególnie tobie (no chyba że nie jesteś żeglarzem). Zmiana warty za sterami? jak jesteś taki odważny to się ujawnij z chęcią poznam twoje wielkie zasługi, a nawet moge zagłosować na ciebie poczas kolejnych wyborów w jachtklubie. Wagona chyba nie masz totalnie wyobraźni co? najlepiej na gazie, bez papierów i jazda to tak jakby dać laikowi stery samolotu powodzenia!!!Możesz pocwaniakować z lasencjami w mikołajkach (choć i tam pewnie nie dałbyś rady) ale wody Zalewu Wiślanego nie jednego zabrały. Respekt do wszelkich żywiołów!!!Pozdrawiam moich kochanych żeglarzy szczególnie brać z Jachtklubu. Koncert u dody już wkrótce:)))))
czarnulka_