UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem ciekawy jak do końca było z tym ostrałem artyleryjskim w strone uczestników regat. Może Rosjanie nie wiedzieli że to regaty żeglarskie i pomyśleli że to inwazja na Bałtijsk, ogłosili alarm i ostrzelali najeźdźców ? O sukcesie propagandowym sie nie wypowiadam jak za komuny.
olo60