UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kirchu. Tzw. "Patenty żeglarskie" - pozostałość po realnym socjalizmie, w myśl obowiązującego obecnie prawa, są tylko wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych, nie przez kogo innego, a tylko przez wierchuszkę Polskiego Związku Żeglarskiego. Polecam stronę internetową Stowarzyszenia Armatorów Jachtowych i Subiektywny Serwis Informacyjny Jerzego Kulińskiego. Dzięki nim przejrzysz wreszcie na oczy. Pozdrawiam!

wanoga