UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszędzie są imprezy w Starych Miastach z zabytkami tylko nasze Stare Miasto spokojnie śpi i czeka na wybudzenie i koniec odbudowy z ruin. U nas też można sprzedawać tarcze z symbolami miasta Elbląga i krzyżaków tylko trzeba stworzyć warunki i miejsce i zorganizować podobne imprezy przykład jak w Malborku.
meloman