UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widze ze Zaba tez dostal odznaczenie chyba za to ze łamie Sam przepisy ruchu drogowego tarasujac jeden pas ruchu poto aby postrzelac sobie z lasera do kierowcow a pan D slynny sierzant z Drogowki za co dostal odznaczenie ?chyba za to ze powinien zamiatac ulice a nie pracowac w Ruchu drogowym?Komendancie Osik proponuje panu przejechac sie po miescie i popatrzec jak pana podwladni lamia przepisy a tacy wielcy z nich policjanci Wstyd i Hanba.