UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przyjechałem do elbląga w 1954r. stare miasto to było morze gruzów. odgruzowana była linia tramwajowa 2,która szła przez stare miasto ul stoczniowa. codziennie spotykałem złomiarzy na starym miescie, a złomu było dużo. cegła wyjerzdzała na odbudowe warszawy nam pozostały hałdy gruzy

MIESZKANIEC ELBLĄGA