UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

gdyby milicja czesciej karala tirowcow za przekraczanie dopuszczalnej predkosci na podstawie tachografu takich wypadkow by nie bylo!! czesto jestem swiadkiem jak brudasy w wielkich ciezarowkach pedza po 100 110 km/h!!! to potencjalni zabojcy!!