UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kom. masz rację. Nie było wtedy takiego chamstwa wśród młodzieży. Mogę porównać tamte czasy i czasy terazniejsze. W tej chwili młodzież( nie wszyscy ) zachowuje się jak bydło. Totalne upodlenie po wypiciu kilku piw. Wtedy też trafiali się idioci ale nie było ich w takich ilościach jak dzisiaj. Zresztą milicja doskonale sobie z takimi radziła. Najpierw wpier. .. a póznie wywózka za miasto kilka lub kilkanaście kilometrów. Powrót pieszo. Po takiej lekcji już nie rozrabiali.
krzysio