UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kom. masz rację. Nie było wtedy takiego chamstwa wśród młodzieży. Mogę porównać tamte czasy i czasy terazniejsze. W tej chwili młodzież( nie wszyscy ) zachowuje się jak bydło. Totalne upodlenie po wypiciu kilku piw. Wtedy też trafiali się idioci ale nie było ich w takich ilościach jak dzisiaj. Zresztą milicja doskonale sobie z takimi radziła. Najpierw wpier. .. a póznie wywózka za miasto kilka lub kilkanaście kilometrów. Powrót pieszo. Po takiej lekcji już nie rozrabiali.

krzysio