UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To był niezły pomysł. W 1977 mając 1200 zł w kieszeni ( równowartość około 18 dolarów) przejechałem ok. 4000 km dookoła Polski - w ciagu 58 dni. Nikt nikogo sie nie bał, chłopki w zamian za prace dawali jeść i spać, w kazdej powiatowej dziurze działało schronisko młodzieżowe ( najczęściej w budynkach szkolnych), nad jeziorem mozna byo rozbijac namioty, nikt japy nie wydzierał ( nie było jeszcze ekologów - odmieńców i prywatnych właścicieli jezior). Idę o zakład, że dzisiaj autostopem nie da sie nawet do malborka dojechać.
kom