UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niesamowite wrażenie!!!!! czy to most w żurawcu???a ten w e-gu zwodzony??? gdzie to jest ???ale ten piec to bije na głowe wszystko jaki piękny!!!!! powinni to zobaczyć wszyscy którzy mieszkają w e-gu. .warto1!!!!!

blat