UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanawiam się kto wydał zezwolenie na połączenie klasztoru z zabytkowym kościołem?Wstawienie drugich drzwi od strony plebani uwczesny proboszcz zmuszony był do otrzymania zgody konserwatora zabytków i to bynajmniej nie z Elbląga czy Gdańska a teraz szast prast i już po fakcie.Dla mnie wykonawca powinien ponieść surową karę i przywócić stan pierwotny.kit do potęgi "n"

elblążanin