UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiedzmy, że przesadziłem. Ale jak mam nazwać niechęć do działania, jaką zauważyłem, gdy poprosiłem o podjęcie ingerencji w danej sprawie? Sorry, może to nie była niechęć tylko wstyd, że ktoś ich zauważył gdy noca zaparkowali na cichym placu, wygasili wszystkie światła i udawali, że ich nie ma. Chyba nie po to obywatele dali im prawo do noszenia broni i karania innych, żeby się tak zachowywać. ..
tr18