UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do "sceptyka". .. przydałby się rozwój naszego portu, ostatnio jeździłem wieczorami po starówce i stwierdziłem, że to co widzę jest dość przygnębiające. .. Ruchu praktycznie żadnego, nocne życie zamiera. Na codzień mieszkam w Gdyni i odpowiednikiem naszej starówki jest tam skwer, a na nim życie widoczne jest całą dobę. I nie ma problemów z pijanymi krzykaczami, bo policja częściej tam jest. I cały problem w tym, że elbląska policja w większości składa się z leserów, więc nie ma co się dziwić, że huligani czują się bezkarni. Dlatego moim zdaniem rozwój turystyki w rejonie portu byłoby w Elblągu pozytywną zmianą.
tr18