UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do "sceptyka". .. przydałby się rozwój naszego portu, ostatnio jeździłem wieczorami po starówce i stwierdziłem, że to co widzę jest dość przygnębiające. .. Ruchu praktycznie żadnego, nocne życie zamiera. Na codzień mieszkam w Gdyni i odpowiednikiem naszej starówki jest tam skwer, a na nim życie widoczne jest całą dobę. I nie ma problemów z pijanymi krzykaczami, bo policja częściej tam jest. I cały problem w tym, że elbląska policja w większości składa się z leserów, więc nie ma co się dziwić, że huligani czują się bezkarni. Dlatego moim zdaniem rozwój turystyki w rejonie portu byłoby w Elblągu pozytywną zmianą.

tr18