UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Full Relax za to (no, w morde mozna ewentualnie darmo dostac ale to naprawde nic nie kosztuje) Przez to kocham ten nasz grajdolek, ktory powoli budzi sie i pieknieje i ze zgroza patrze w przyszlosc kiedy to szary turystow beda zapelniac stat(ecz)ki ganiajace po pochylniach, Druznie i Zalewie, kiedy to stare miasto bedzie pelne szwargotu, muzyka na kazdym kroku, istny HighLife. Zgadzam sie: MY TEGO NIE CHCEMY !! Przez to fajnie jest kiedy kazdy probujacy cos zrobic z naszym portem itd. moczy d. .pe. Wtedy powraca melancholia naszego ukochanego grajdolka: piwko nad rzeczka lub pubie i darcie mordy do rana.
sceptyk