UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem za przeniesienie budynku powinna zapłacić partia, która jest właścicielem tegoż budynku. Nie powinno się obciążać kosztami podatników, nieruchomości które należą do jakiejkolwiek partii politycznej. 4 miliony to fortuna za którą można by wspomóc domy dziecka, mops, a w szczególności pomoc rodzinom które znalazły się w skrajnej nędzy, nie mające środków do normalnego życia. Ludzie z głodu zdychają i nie mają praktycznie żadnej pomocy. Niech SLD pokaże swoje miłosierdzie i uszczypnie choć malutką część miliardowego majątku na poczet ludu głodującego w ELBLĄGU. NIECH SLD POKAŻE ŻE JEST PARTIĄ GODNĄ ZAUFANIA NA KTÓRĄ MY WYBORCY GŁOSOWALIŚMY. SZANOWNY PANIE PREZYDENCIE MYŚLIMY ŻE NIE ZAWIEDZIE PAN NASZYCH OCZEKIWAŃ. MY PANU ZAUFALIŚMY!!!! I OCZEKUJEMY TO OD PANA PANIE PREZYDENCIE.
wierny i zagorzały wyborca SLD