UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kiedy zaczną się wyburzenia na obecnej, szpetnej "starówce"? Zamiast odbudowywać, rekonstruować starówkę to powstają jakieś nowoczesne ohydne budynki, przez które tylko nasza starówka traci duszę. Więc trzeba wyburzyć wszystko i zacząć od nowa, ale tym razem porządnie.
Janka Galer