UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe o ile zwężą jezdnię? W Elblągu zamiast poszerzać drogi, to je zwężają o połowę. Powinni tam zrobić 3-4 pasmową drogę w obu kierunkach. W końcu to jedna z głównych ulic miasta, więc należy robić tą drogę z myślą o przyszłości.

fffffffffff