UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
4 mln zł?!?! Jestem w szoku! Czy miasto naprawdę nie ma na co wydawać tych pieniędzy? Przecież jest tyle rzeczy do zrobienia. Orliki to jedna z nich- jak dobrze ktoś zauważył, ale można by było także przeznaczyć te pieniądze chociażby na zagospodarowanie góry chrobrego, dofinansowanie budowy aquaparku, czy inne inwestycje, które spowodowałyby że w tym mieście ludziom żyłoby się lepiej. Przeniesienie tej budy nieodróżniającej się od zwykłych domostw w typowej wsi nie spowoduje, że miasto będzie bardziej przyjazne dla mieszkańców. Ciekawe czy w radzie miasta ktoś kiedykolwiek pomyślał o tym jak zachęcić inwestorów do inwestowania w naszym Elblągu. Może lepiej byłoby przeznaczyć te pieniądze na polepszenie infrastruktury miejskiej, zachęcającej firmy do podejmowania właśnie w Elblągu różnego rodzaju przedsięwzięć? To miasto odstrasza biedotą, brakiem przemysłu, ogromnym bezrobociem, patologiami, więc przeznaczanie w obecnych czasach i realiach takiej kwoty na bezsensowną zachciankę kogoś z władz lokalnych jest po prostu niemoralne!
mieszkaniecElbląga