UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmm, nie orientuję się do końca w tych wszystkich kosztach ale za taką kasę to chyba można by było to zostawić tam gdzie było i zadbać o lepsze i wierniejsze odwzorowanie elbląskiej starowki, która teraz jest mimo wszystko jej karykaturą.

Azael