UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

powinni zostawic ten budynek tam gdzie stal! po ki9ego wala chca tam puscic tramwaj?!! lepiej wyburzyliby te ochydne bloki na zawadzie i nad jarem! bo strasznie szpetnie wygladaja te blokowiska z obszczanymi klatkami.

tadeusz25