UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szok, szkoda słów. Ile ciekawych i praktycznych rzeczy można by było zrobić za te 4 mln zł!!!!Tyle jest potrzeb i ciekawych projektów do zrealizowania, a tak pieniądze w błoto idą. Ot tak wyrzuca się bagatela 4 mln, żeby położyć jakieś tory dla niepotrzebnych w tym mieście tramwajów!Mamy już dość tych tramwajów, wystarczy nam już ulica Ogólna, na której się ciągle w korku na światłach stoi. To miasto będzie niedługo znane tylko z tramwajów, bo nic tu innego nie powstaje, nic się nie dzieje!Zagłębie bezrobocia!Tym w pierwszym rzędzie powinno się zająć, bezrobociem i pomyśleć, jak można w naszym mieście walczyć z nim (Elbląg jest na 4.miejscu pod względem bezrobocia)!I pod tym kątem wykorzystać dostępne pieniądze, zachęcić inwestorów do inwestowania w naszym mieście!Co z tego, że będziemy mieszkać w tzw. ładnym miastem, wolę, żeby było to brzydkie miasto, ale, żeby dało się w nim godnie żyć. .. Szok, żenada. ..

zbulwersowana