UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
TO JEST SZOK. .za 4 mln, Elblag miałby 4 Orliki przy szkołach, ,czyli wiele dzieci, które miały by sie gdzie podziac, mieli by co z soba zrobić w wolnej chwili, a w przyszłości może to by zaowocowało, ale lepiej przenieś nikpmu nie potrzebny budynek za 4 mln. .. wybudowac nikumu nie potrzebny budynek przy dworcu, gdy sam dworzec straszy z daleka. .. o co tutaj chodzi ?????
okan