UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obecny elblag to tylko ruiny, . sami widzicie ze przed wojna to bylo cos! a teraz? :))))) ale staramy sie zyc pomimo mieszanki etnicznej :) ciagle sie klocimy a to wina tego ze po wojnie zamieszkali tutaj ludzie z calej polski, niezla mieszanka ludzi bez tradycji zwiaznanych z tym regionem.