UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super pomysł! Gratulacje!. Mała uwaga odnośnie Elblaskiej Biblioteki Cyfrowej - zajrzałe do niej i dla porównania do kilku innych większych polskich - jedynie elbląska nie oferuje ściagania materiałów, a korzysta niby z tego samego oprogramowania co inne, umieszczajace wielokrotnie cenniejsze i starsze materiały. .. Dorównac do reszty, panie dyrektorze! A poza tym - wiecej i wiecej, dobra rzecz tego typu działania z cyfryzacją :)
Stiopa