UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetny pomysł z zamieszczaniem artykułów pochodzących z "Elbinger Neueste Nachrichten"!!! Można się sporo dowiedzieć o życiu dawnych mieszkańców naszego miasta. Z niecierpliwością czekam na kolejną porcję nowinek z zeszłego stulecia!! :)

małaMi