UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mamy wspolną Europe, gdyby tak przez 4 lata nasze miasto bylo kierowane przez ekipe z Niemiec, na pewno wyglądałoby innaczej, niz obecny zwijajacy sie, smutny jak Starówka, jeszcze nie tak dawno 140.000 tysieczny, a teraz pewnie okolo 100.000 tyś prowincjonalna, bez pracy i perspektyw komunistyczna enklawa.