UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czasami, aż przykro czytac o dawnym Elblągu, patrząc na dzisiejszy rzadzony tak nieudolnie i tak chetnie burzony kazdy stary budynek, zamiast go remontować. Dzieki tak fatalnej wladzy, nasze miasto coraz mniej daje się lubić.