UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo fajny pomysł ze stworzeniem takiego rodzaju prasówki o starym Elblągu! Jest to bardzo ciekawe i dobrze się to czyta. Dzięki temu można wyobrazić sobie, jak się żyło 100 lat temu w tym samym miejscu, w jakim my teraz żyjemy. Super.

Iskierka