UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogladalem Blade 2... film jest swietny... z tym ze moze za duzo efekciarski i wqrvil mnie watek milosci. Czyzby nie dalo juz sie robic filmow bez watkow milosnych. Jak ktos chce filmu o milosci niech obejzy telenowele

Jezolek