UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Tym samym w roku 1960,zgodnie z odpowiednią uchwałą Prezydium Rządu i pragnieniem wszystkich mieszkańców, znikną nareszcie gruzy, szpecące nasze miasto. Ustąpią miejsca nowym budynkom mieszkalnym, na które oczekuje tak wielu elblążan" PARANOJA, jak konserwatorzy zabytkow mogli na to pozwolic.

Ferdek.Schichau