UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak prawdę powiedziawszy to nie łapię wątku dyskusji na temat artykułu. Zastanawiacie się moi mili nad różnymi aspektami sprawy - a nad czym sie tu głowić? Aby dokonać takiego karambolu trzeba być skończonym idiotą, który nie jest w stanie przewidzieć jakiejkolwiek sytuacji na drodze a znajomość praw fizyki ogranicza się do ruchu perystaltycznego. Normalnym ludziom rzadko trafiają się tego typu przypadki, chyba, że naprzeciw nich jedzie takie indywiduum i zajmuje się wszystkim ino nie zaangażowaniem swoich szarych.
AborygenMiejscowy