UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mam prawa osądzać ludzi, których zachowania na drodze nie widziałem. Przy okazji tego wypadku chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że w Elblągu nie przestrzega się niestety ograniczeń szybkości. Pisałem już przy innej okazji, że ostatnio na części ul. Brzeskiej jest ograniczenie szybkości do 30 km/h w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. Nikt prawie tego nie przestrzega. Ulica Brzeska jest od dłuższego już czasu traktowana przez wielu kierowców jak tor wyścigowy. Kierowcy jeżdżą tu z szybkością ok. 100 - 120 km/h. Nigdy jednak nie widziałem tu patrolu Policji, która powinna zainteresować się tym zjawiskiem. Podobnie zdarza się również na ulicach Płk. Dąbka i 12-Lutego. Gdzie zaś stoją "białe czapki"? Na Rycerskiej i 1000-lecia. Czemu właśnie tam?

obserwator