UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie prawda jest taka, iż tak poważne zniszczenia pojazdu mającego renomę pojazdu bezpiecznego nie zostały spowodowane bezpieczną jazdą. To cud, że wszyscy byli cali i to było właśnie zasługą bezpiecznego samochodu, droga w tym miejscu jest w dobrym stanie, lecz dresiarze nigdy nie mieli szacunku dla innych użytkowników drogi. W ubiegłym roku w tym samym miejscy miał podobny wypadek, lecz motocyklista. Meritum jest takie, ta droga jest szczęśliwa dla samobójców, więc powinni jej unikać, lecz pułapką dla głupców, ponieważ przez całe rzycie będą chodzili kalekami.