UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak jedzie facet to zawsze sie powie "zly stan drogi", ale gdyby to byla kobieta, to by bylo "baba za kolkiem - normalka". Niedawno mialam grozny wypadek, ktory spowodowal 19-letni dresik jadacy maluchem, podobno tez byl trzezwy ;) Popieram idee badania kierowcow na obecnosc narkotykow!!! Bo trzeba byc na porzadnym haju, zeby tak jezdzic.
voophroo