UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może ta BEEMA była pełnoletnia i miała pszeszczep robiony w garażu.Dlatego sprawdzłbym legalność pieczątek w dowodzie, numery nadwozia i silnika. Jesli samochód na prostej drodze traci przyczepność a jezdnia jest normalna to tylko wtedy gdy podwozie przypomina kształtem banan i jest wielośladowy (4)!!! Samochody jeżdżące po naszych ulicach bardzo często odeszły daleko od sego oryginału i trudno nazywać to BMW. Z pewnością nie zasługuję na pozostawienia znaczka na samochodzie. Taka opinię o przyczynach wypadku mógł wydac Policjant "zastraszony lub zaprzyjaźniony.
wrc