UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Andziu !!! Gdyby nie jechal za szybko i dostosowal predkosc do warunkow i okolicznosci nie stracil by panowania !!! Panowanie traci sie jak sie jezdzi na krawedzi ryzyka a nie jak sie jezdzi rozsadnie i z glowa !!!