UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytasz dlaczego podano taką przyczynę wypadku ? Takimi pojazdami jeżdzą osoby którym wolno wiele i innych mają za nic !. Tobie Policja pewnie zabrała by uprawnienia i nazwała Cię "piratem drogowym".A tutaj tylko zły stan nawierzchni , a nie kupione Prawo Jazdy i załatwione mandaty !

Kierujący